Domů » Články » Outlast 2 vyjde na GOGu bez protipirátské ochrany

Outlast 2 vyjde na GOGu bez protipirátské ochrany

Studio jde konkurenci příkladem

Zatímco se většina vývojářských studií předhání, čí titul bude lépe zabezpečen proti pirátům, stále se ve světě najde mnoho tvůrců, co se o bezpečnost svého projektu tolik nebojí a vydají ho bez lepší ochrany. Tak se rozhodlo i drobné studio Red Barrels – Outlast 2 letos totiž vyjde bez DRM ochrany. 

Druhé pokračování bude, stejně jako předešlý díl, dostupné na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One. Co se týče PC verze, ta bude k dispozici jak skrze službu Steam, tak i méně rozšířený GOG. Jelikož tato služba od polské společnosti CD Project nabízí především postarší tituly bez DRM ochrany, ani druhé pokračování této oblíbené hororovky se zabezpečení nedočká. Pokud si však hru zakoupíte skrze Steam, hra už určitý typ ochrany obsahovat bude.

I přesto, že prozatím neznáme přesné datum vydání, titulu bychom se měli dočkat už v prvním čtvrtletí letošního roku. Pokud jste se nemohli dočkat bláta ve spodním prádle, do konce roku jste si mohli vyzkoušet demo hry. To už ovšem není dostupné a není jasné, zda se jej znovu dočkáme.

Čtěte také: Nový Mass Effect se pochlubil datem vydání i dvouminutovým trailerem

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X