Domů » Články » OverDrive nás přenese do neonových osmdesátek

OverDrive nás přenese do neonových osmdesátek

Stále ještě nemáte zaplněnou paměť svého chytrého telefonu a hledáte novou zábavu? OverDrive je endless running hra s rytmickými prvky, zabalena do retro-kybernetickém kabátu.

Pokud jste spíše noční sova než ranní ptáče a nejlíp se zrelaxujete, pokud se před vámi rozléhá nekončící silnice, jistě vás potěší nová mobilní gamesa OverDrive. Ta hráče vtáhne do new retro wave světa, který je osvítí neony a upoutá ostrými křivkami v ikonickém stylu Miami osmdesátých let. Hru doprovází tematický soundtrack, komponovaný zejména syntezátory, což zároveň přidává na celkové atmosféře. Hudba také pomůže při hře, pokud se naladíte na její rytmus. Hlavním úkolem je totiž míjet překážky v rámci tří silničních pruhů, v nichž se vpřed pohybujeme automaticky a ovládáme pouze změnu pruhu. Právě hrající soundtrack nám určuje příchozí překážky podle rytmu a nemusíme tedy spoléhat pouze na svůj postřeh, ale může nám pomoci také rytmický instinkt. Pokud vás baví podobně laděné hry, rozhodně také mrkněte na Run the Beat. OverDrive pak můžete stahovat na App Store i Google Play

0 0 vote
Article Rating
Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X