Domů » Články » Overwatch 2, další velké odhalení na BlizzConu

Overwatch 2, další velké odhalení na BlizzConu

Těsně před BlizzConem se hodně mluvilo o tom, že by se mohl objevit Overwatch 2. Mnozí tomu nevěřili s tím, že jednička se těší velké popularitě a kladli si otázku, proč by tedy měl vzniknout další díl. Opak je však pravdou a Overwatch 2 se dočkal svého představení na pódiu BlizzConu.

Samozřejmě nesměl chybět humor. Vystupující před publikem moc dobře věděli, že došlo k úniku a tak toho jen využili. Představení se tedy neslo ve veselém duchu. Game director Overwatche Jeff Kaplan předstíral, že vlastně zapomněl co chce říct a dodal, že je vlastně dobře když něco takové unikne, protože se pak alespoň nemusí učit text.

Teď ale k samotné hře. V Overwatch 2 se dočkáme nových map i postav, o které navíc nepřijdou ani hráči jedničky. Hlavním tahákem jsou tedy kooperační příběhové mise, ve kterých se postavíte hordám Omnicu. Další novinkou budou Hero mise, díky kterým si budete moci vylepšovat jednotlivé hrdiny a jejich schopnosti. Všechny doplňky, za které jste utratili v Overwatch jistě nemalé peníze, nebo vás stály spoustu hodin hraní, si můžete přenést do Overwatch 2. V cinematic traileru se navíc ukázala první nová postava jménem Echo.

Je určitě skvělé, že v Overwatch 2 najdeme příběhové mise, které v prvním opravdu hodně chyběly. Otázkou je, zda by nestačil jen větší update pro první díl. Každopádně velké plus za to, že Blizzard nechce štěpit komunitu a nějaký ten rok si nový online obsah užijí i vlastníci jedničky.

Source :

Blizzard

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X