Domů » Články » Herní novinky » Nejnovější hrdina v Overwatch je… křeček. V obří robotické kouli

Nejnovější hrdina v Overwatch je… křeček. V obří robotické kouli

Cože?
Overwatch Hammond

Aktualizace: Blizzardu netrvalo moc dlouho a nového hrdinu představil pořádně. Křečkem v obří kouli je skutečně Hammond, jeden z experimentů na měsíční základně. Z ní unikl společně s Winstonem, avšak při pádu na Zem se oba rozdělili a Hammond přistál v australském Junkertownu.

Vynalézavý křeček si ve svém novém domově vytvořil mecha a hrdina se po něm bude jmenovat Wrecking Ball. Kromě kulometů se může houpat jako demoliční koule a válet se po mapě. Co ale Hammond neumí, je mluvit. Jak řekl Jeff Kaplan, bylo by to ujeté. Naštěstí jeho robot komunikaci zvládá.

Hammondova ultimátní schopnost je minové pole, které rozhodí po svém okolí. Je vidět, že jde o úplně normálního křečka, a těšíme se, až nového tanka uvidíme ve hře. Momentálně ho lze vyzkoušet jen na testovacím serveru PTR, do ostrého provozu nejspíše zamíří za pár týdnů. Na jeho řádné představení se můžete podívat níže.

[arve url=”https://youtu.be/ZEnC_N06Uxc” /]

Původní zpráva: Nabídka hrdinů v Overwatch je velmi pestrá. Vedle mluvící gorily v ní je nemluvící robot nebo bývalá profesionální hráčka z Korei. Nejnovější hrdina, kterého Blizzard právě představil, ale předčí v divnosti všechny předešlé postavy dohromady.

Víme, že to zní trochu divoce, ale zkuste nám na chvíli věřit. Doopravdy je 28. hrdinou křeček. Podle všeho velmi inteligentní křeček, protože se válí v obří robotické kouli s kulomety. Smysl pro humor vývojářům z Blizzardu očividně nechybí.

Přesné detaily včetně jeho jména zatím vývojáři neodhalili, přesto se již před pár dny objevily divoké spekulace. Podle uživatele na redditu se jmenuje Hammond a je jedním z uniklých zvířat, na kterých lidé experimentovali na Měsíci. Taky jste si najednou vzpomněli na Top Gear?

Nejedná se o nejšílenější nápad na hrdinu, co Blizzard zatím měl. V jednu chvíli vývojáři pracovali na Jetpack Cat a ano, jméno to je doslovné. Třeba se dočkáme i komunitou dlouho očekávaného hrdiny – výkonného ředitele Jeffa Kaplana.

Čtěte také: Horor ve škodovce? V české hře Beware budete ujíždět pronásledovatelům ve Škodě 105

Source :

twitter.com

X