Overwatch: Hra slaví další výročí, dočkáme se všech starších skinů a herních módů(1 minuta čtení)

Rok se s rokem sešel a vývojáři z Blizzardu dělají hráčům svých her znovu radost. Tentokrát se jedná o Overwatch. Tato hra totiž slaví své již třetí výročí a pro své podpůrce má řadu odměn.

První je možnost zakoupit si jakékoli skiny či kosmetické úpravy a to včetně těch, které jsou omezené pouze sezónními nabídkami či speciálními událostmi. Taktéž bychom se měli dočkat šesti nových legendárních skinů a tří nových tanečků pro některé z postav. Bližší podoba nám bohužel není doposud známa.
Každý hráč, který se během výročního eventu přihlásí do hry získá zdarma loot box, jenž mu zaručuje legendární kořist. Po dobu celého výročí budou taktéž k dispozici jednotlivé herní módy, které můžeme znát ze sezónních akcí, jako například hon na Yettiho, obranu hradu před doktorem Junkensteinem nebo oblíbený Lúcioball.

Na závěr je hra k dispozici zdarma všem od počátku oslav výročí, tj. od 21. května na celý týden, do 28. května. Oslavy jako takové pak budou ukončeny o dva týdny později, 10. června 2019.

Source :

Shacknews

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.