Domů » Články » Herní novinky » GC17: Overwatch se dočkal nové mapy. Junkertown je zasazen ve zničené Austrálii

GC17: Overwatch se dočkal nové mapy. Junkertown je zasazen ve zničené Austrálii

Wanna blow somethin' up?
Junkrat Overwatch

Gamescom je úspěšně za námi a Overwatch na něm samozřejmě nemohl chybět. Blizzard na své FPS akci nešetřil, návštěvníky přivítal obrovským stánkem a výstavou čtyř nejznámějších postav v životní velikosti. Přímo na stánku byla navíc hratelná nejnovější mapa.

Vývojáři se tentokrát rozhodli prozkoumat slunnou Austrálii. Ta v univerzu Overwatch zažila nepříjemnou válku a pár atomových výbuchů. Pochopitelně jsou následky znát i po letech, především město Junkertown vypadá jako vystřižené z Mad Maxe.

Právě toto město je domovem oblíbené kriminální dvojice Junkrat a Roadhog. Kvůli jejich výstřelkům ale byli z města vyhoštěni a nyní se snaží místním obyvatelům řádně pomstít. Více ale neprozradíme, raději se podívejte na video níže.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=_q0QGtk_AM0″ /]

Mapa následuje klasický recept „dotlač náklad až do cíle a nenech se při tom zabít.“ Stejně jako Dorado nebo Route 66 tak obsahuje několik míst, na kterých se obě bojující strany zaseknou na delší chvíli. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že hned začátek bude pro méně zkušené útočníky velkým problémem.

Designově je prostor kolem cesty nákladu o fous širší, než by se nám líbilo, což zpravidla znamená méně míst ke krytí. Nic to ale nemění na tom, že vývojáři opět dokázali vytvořit promyšlenou mapu. Různé domečky a můstky mají strategické vyžití pro tanky i ostrostřelce a dostatek cestiček dává prostor mnoha herním stylům.

Společně s novou mapou jsme si také vyzkoušeli nové změny ve schopnostech hrdinů. Roadhog se konečně může léčit za pohybu a obdržené zranění je během procesu zmenšeno o 50 %. Junkrat zase získal druhou minu, nově tak může skočit do souboje a odpálit okamžitě nepřítele.

Velkých změn se překvapivě dočkala i Mercy – její ultimátní schopnost, která vzkřísila mrtvé parťáky, je nyní jen sekundární, navíc může vrátit na nohy pouze jednoho hrdinu. Mnozí hráči to považují změnu k horší a volají po rollbacku.

Čtěte také: Legendární série se vrací. Microsoft oznámil Age of Empires 4

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=mcPDd16_9dI” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X