Domů » Články » Zajímavosti » Overwatch League v Dallasu doprovázely technické problémy

Overwatch League v Dallasu doprovázely technické problémy

První den Overwatch League hostované v Dallasu byl narušen výpadkem energie. Charakter výpadku naštěstí znatelně nenarušil průběh zápasů.

The Dallas Homestand games je první událostí, která se koná mimo sídlo Blizzardu v Kalifornském Burbanku, v rámci regulérní sezóny Overwatch League. Hned první den se pořadatelé museli vypořádat s problémem dodávky energie. Výpadek proudu nastal během souboje týmů Paris Eternal a London Spitfire, kdy po prvním odehraném kole světla v hostující aréně Allen Convention Center pohasla. Krátce po výpadku byly spuštěny záložní generátory zaopatřující chod budovy, což uklidnilo zejména fanoušky, kteří mohli v klidu vtipkovat o přítomnosti Sombry v aréně.

Běžná dodávka energie, potřebná pro chod ligového zázemí, byla zpátky do hodiny a zápas mohl pokračovat dále. Nad příčinou výpadku se zatím spekuluje, přičemž více zdrojů uvádí, že se jednalo o problém na regionální úrovni. Jelikož energie přestala být dodávána v mezičase prvního a druhého kola zápasu, po výpadku pokračovali London Spitfire s jednobodovým náskokem a zápas dotáhli do konce s čistým štítem v poměru 4:0. Na highlighty z tohoto zápasu se můžete podívat na oficiálním youtube kanálu Overwatch League.

 

X