Overwatch League v Dallasu doprovázely technické problémy(1 minuta čtení)

První den Overwatch League hostované v Dallasu byl narušen výpadkem energie. Charakter výpadku naštěstí znatelně nenarušil průběh zápasů.

The Dallas Homestand games je první událostí, která se koná mimo sídlo Blizzardu v Kalifornském Burbanku, v rámci regulérní sezóny Overwatch League. Hned první den se pořadatelé museli vypořádat s problémem dodávky energie. Výpadek proudu nastal během souboje týmů Paris EternalLondon Spitfire, kdy po prvním odehraném kole světla v hostující aréně Allen Convention Center pohasla. Krátce po výpadku byly spuštěny záložní generátory zaopatřující chod budovy, což uklidnilo zejména fanoušky, kteří mohli v klidu vtipkovat o přítomnosti Sombry v aréně.

Běžná dodávka energie, potřebná pro chod ligového zázemí, byla zpátky do hodiny a zápas mohl pokračovat dále. Nad příčinou výpadku se zatím spekuluje, přičemž více zdrojů uvádí, že se jednalo o problém na regionální úrovni. Jelikož energie přestala být dodávána v mezičase prvního a druhého kola zápasu, po výpadku pokračovali London Spitfire s jednobodovým náskokem a zápas dotáhli do konce s čistým štítem v poměru 4:0. Na highlighty z tohoto zápasu se můžete podívat na oficiálním youtube kanálu Overwatch League.

 

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.