Domů » Články » SOUTĚŽ: Vyhrajte stylový snapback s motivy hry Overwatch!

SOUTĚŽ: Vyhrajte stylový snapback s motivy hry Overwatch!

Třeba vám padne

Aktualizace: Tak jdeme vyhlásit výherce snapback s motivy hry Overwatch! Těšit se na něj může Vladan Slivka – blahopřejeme! Poprosíme, abys nám potvrdil adresu na tran@skillzone.cz.

Původní zpráva: Z Gamescomu jsme si odnesli nejen tunu materiálů na články, ale taky několik tašek pořádného herního lootu, který budeme postupně rozdávat na webu i herních akcích. Třeba takový snapback s logem hry Overwatch by někomu z vás jistě slušel. Byl by zájem?

Blizzard si tradičně nenechal ujít letošní Gamescom a ukázal nám na svých prezentacích nemalou porci novinek k Hearthstone, World of Wacraft, StarCraft 2, Heroes of the Storm a samozřejmě i Overwatch. Zároveň nám narval do ruky i tašku s milými dárečky. O ty si můžete v průběhu podzimu zasoutěžit.

Tento týden vykopáváme sérii soutěží stylovým snapbackem s logem Overwatch (velikost 8 a 1/3), který si můžete prohlédnout níže. Chcete ho? Už příští týden může sedět na vaší hlavě.


Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky v našem soutěžním formuláři. Pokud jste četli gamescomové články k blizzardím hrám, budete mít do minutky hotovo. V opačném případě je najdete na naší speciální stránce, kde syslíme všechny výstupy z letošní gamescomové výpravy.

Soutěž končí v pondělí 25. září včetně. Výherce vyhlásíme následující den na našich facebookových stránkách i zde v aktualizovaném článku. Pokud možno vás požádáme, abyste si hlídali i e-maily, které jste uvedli ve formuláři.

A mimochodem – Overwatch je až do pondělka zdarma k vyzkoušení, pokud nemáte o víkendu do čeho píchnout. Vývojáři nedávno vypustili i novou mapu Junkertown, který jsme si vyzkoušeli už na Gamescomu. Příjemnou zábavu a hodně štěstí všem ostříleným veteránům i čerstvě narukovaným bažantům!

Další soutěže a hry zdarma najdete na naší speciální stránce.

Source :

Vlastní

X