fbpx

Overwatch

PC
Sledovat
9

Nářez

Overwatch zítra spustí nový event. Oslaví tak svůj první rok od vydání

Skiny! Emoty! Narozeniny!

Nestává se každý rok, že by Blizzard vydal novou hru nebo rovnou originální IP. Loni nás ale obšťastnil se střílečkou Overwatch, která strhla celý svět jako vlna tsunami. Už jen 30 milionů aktivních hráčů mluví samo za sebe.

Blizzard si svou základnu fanoušků také patřičně hýčká. Zdarma do hry přidal tři nové hrdiny a pět časově omezených eventů. Každý přinesl vlastní herní mód a dávku skinů, emotů a dalších kosmetických předmětů. Jejich řady už v úterý rozšíří jeden další.

Overwatch totiž ve středu oslaví své první narozeniny a vývojáři si je chtějí připomenout ve velkém stylu. Zítra do hry s novým updatem přijde i nabitý Anniversary event. Tradičně přinese dávku kosmetických předmětů a dočkáme se i několika novinek.

Nejdůležitější jsou tři nové arény, které Blizzard odhalil na svém Twitteru. Všechny se podobají známým mapám ze základní hry a nejspíše rozšíří nabídku módů 1v1 a 3v3. Druhou novinkou je trvalé přidání skinů a emotů do běžných lootboxů, což hráči již nějakou dobu žádali.

Během oslav prvních narozenin také skončí čtvrtá kompetitivní sezóna. Vývojáři ji uzamknou 29. května a hned 1. června ji nahradí Season 5. Samotný Anniversary event poběží až do 12. června.

Čtěte také: Nadávky, výhrůžky a bojkot. Youtuber sklidil hněv internetu kvůli falešnému obvinění

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.