Domů » Články » OwlKitty

OwlKitty

Na začátku byla Lizzy obyčejná, černá, chundelatá kočka s velkýma žlutýma očima. Nyní se z ní stala hvězda světového formátu, pyšnící se titulem “Vaše nejoblíbenější filmová kočka”. 

Dvouletá Lizzy je původem z Portlandu, kde žije se svými majiteli (rozuměj otroky) Thibaultem a Olivií. A díky nim si zahrála ve filmech jako jsou Hvězdné války, Osvícení s Jackem Nicholsonem, Titanic nebo Jurský Park. Dokonce získala několik Oscarů. Existují videa, fotografie, obálky časopisů a dokonce i záznam z předávání cen. 

I když to zní jako splněný sen všech milovníků koček (nebo noční můra LuxuryLady), je to bohužel jen recese. Thibault je velmi dobrý filmař, animátor a vyniká v používání Photoshopu. Ve volném čase je jeho zábavou dosazovat do krátkých klipů z filmových trháků svou kočku, která je na svůj druh mimořádně hravá a klidná. Olivia je spisovatelka a content editorka. Dalším členem rodiny je Lizzyina adoptivní matka, mourovatá Juliette, která si občas ve videích také zahraje.

Kromě recese má projekt ale i jiné cíle. Lidé se často ptají, jaké je OwlKitty plemeno. Odpověď je vždy stejná: Zatímco její matka byla stejná jako ona, jak vypadal její otec, nikdo neví. Sama pochází z útulku a proto Thibault vždy apeluje na fanoušky, aby si kočku pořídili stejným způsobem, místo toho, aby jí koupili. Zároveň jde dvacet procent z příspěvků organizaci ASPCA (American Society for the Prevention of Cruelty to Animals). 

OwlKitty a její tým můžete podpořit na její stránce na Patreonu, další informace najdete na oficiálních stránkách nebo Facebooku. Na Instagramu a Youtube kanále se často objeví i zajímavá videa z natáčení.

Source :

Patreon

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X