Domů » Články » Oznámí BioWare nové informace o Dragon Age 4?

Oznámí BioWare nové informace o Dragon Age 4?

Z Dragon Age 4 jsme ještě neviděli takřka nic. Krátký teaser z loňského prosince toho moc neprozradil a od té doby je ticho po pěšině. Prakticky víme jen to, že se na hře pracuje.

Ovšem když to čekáte nejméně, přijde zpráva jako hlas shůry. Tím hlasem je nyní oficiální Twitter studia BioWare, které pro nás možná má veliké oznámení.

Konkrétně se v příspěvku píše: „Dnes je to přesně deset let od vydání prvního Dragon Age! Jsme velice nadšení, protože se 4. prosince přidáme ke komunitní párty a oslavíme dekádu světa, který tak milujeme. Uvidíme se 4.12. na Dragon 4ge Day.“

Číslo 4 v názvu akce už napovídá, že by mohlo jít o velké odhalení. Navíc datum 4. prosince určitě také nebude náhoda. Pravdou ale je, že akce Dragon 4ge se konala již minulý rok. Tato párty má za cíl spojit fanoušky, kteří si mohou zavzpomínat na nejlepší zážitky ze hry bez zbytečné toxicity. Na akci bude probíhat čtení povídek, ukázky kreseb a různé soutěže. Díky tomu chtějí pořadatelé vybrat peníze na dobrou věc. Letos se bude vybírat pro organizaci The AbleGamers, která cílí na hendikepované hráče.

Jestli se tedy v rámci této párty dočkáme nových informací o Dragon Age 4, není jisté. Hra dle některých spekulací prošla razantní změnou a je vlastně v rané fázi vývoje. V BioWare si po Anthem dávají velký pozor, protože další propadák si dovolit nemohou. Doufejme, že se z Dragon Age 4 vyklube další kvalitní RPG, které znovu opráší zašlou slávu studia.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X