fbpx

Paladins

PC
Sledovat

I Paladins budou mít vlastní battle royale mód. Jmenuje se… Battlegrounds

Jen komunita stále není spokojená

Herní mód battle royale zažívá díky popularitě PlayerUnknown’s Battlegrounds nevídaný boom. Nejedni vývojáři se proto pokusili vytvořit vlastní verzi virtuální arény, přičemž nejpopulárnější je prozatím Fortnite. Na obzoru se ale objevila i střílečka Paladins.

Tvůrci z Hi-Rez Studios chtějí zkusit své štěstí s prvním battle royale, jen místo špatně vybavených chlapíků budou po bojišti pobíhat různorodí hrdinové. Stejně jako v běžné hře dostanete na výběr postavu, se kterou budete bojovat proti dalším 99 hráčům o přežití. Kromě lootu se po mapě budou objevovat i karty na vylepšení hrdinů.

Herní mapa se bude klasicky zmenšovat, její velikost by měla být 300krát větší než ta v Siege módu. Průměrný zápas by měl trvat kolem 20 minut a do hry se dostane někdy v průběhu roku. Zatím probíhá jen jeho testování.

Nápad vývojářů se ale vůbec nelíbí komunitě. Fanoušci by mnohem raději uvítali změny v hratelnosti, především jim v žaludku leží nedávno přidaný update. Avšak zatím se zdá, že vývojáři na volání komunity moc neslyší.

Čtěte také: Chybí vám Dark Souls? Brzy vyjde remaster originálu na PC a konzole

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.