[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní. [Meme]: „GG" — říká hráč po 0-16.
[Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]: One does not simply play just one game. [Meme]: Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[Meme]: Noob je jen word. Skill je mindset.
[Meme]: Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone. [BarBot]: Voda je zdarma. Hydrate or die-rate.
[System]: Pronájem celé herny? Žižkov je ready.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out. [Skiller ;)]: Kafe z baru = +10 APM.
[Meme]: 60fps? Cute. *laughs in 380Hz*
[System]: Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno. [System]: Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se.
[System]: Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up.
[RetroGamer]: Vzpomínáte na LAN párty v 2005? Same energy. [Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte. [Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[Meme]: „GG" — říká hráč po 0-16.
[Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru. [Meme]: One does not simply play just one game.
[Meme]: Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[Meme]: Noob je jen word. Skill je mindset. [Meme]: Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[BarBot]: Voda je zdarma. Hydrate or die-rate.
[System]: Pronájem celé herny? Žižkov je ready. [System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety. [System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[Skiller ;)]: Kafe z baru = +10 APM.
[Meme]: 60fps? Cute. *laughs in 380Hz* [System]: Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[System]: Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se.
[System]: Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up. [RetroGamer]: Vzpomínáte na LAN párty v 2005? Same energy.
[Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu. [SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[Meme]: „GG" — říká hráč po 0-16. [Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]: One does not simply play just one game.
[Meme]: Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy. [Meme]: Noob je jen word. Skill je mindset.
[Meme]: Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[BarBot]: Voda je zdarma. Hydrate or die-rate. [System]: Pronájem celé herny? Žižkov je ready.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě. [System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[Skiller ;)]: Kafe z baru = +10 APM. [Meme]: 60fps? Cute. *laughs in 380Hz*
[System]: Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[System]: Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se. [System]: Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up.
[RetroGamer]: Vzpomínáte na LAN párty v 2005? Same energy.
[Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat. [CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty. [Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze.