Domů » Články » Herní novinky » Autor prvních dvou Assassin’s Creed představil novou hru. Sleduje evoluci lidstva

Autor prvních dvou Assassin’s Creed představil novou hru. Sleduje evoluci lidstva

Spore 2?

Drsné prostředí vývoje AAA her není úplně pro každého. Své o tom může vyprávět Patrice Desilets, který v Ubisoftu vytvořil první dva díly série Assassin’s Creed a dodatek Brotherhood. Poté ale z francouzského giganta utekl, vrátil se a byl následně propuštěn, aby si konečně založil vlastní studio Panache Digital.

Jejich prvotinou měl být záhadný projekt 1666: Amsterdam, bohužel mu nebylo dáno. Desilets jej musel po problémech s Ubisoftem zaříznout, začal proto pracovat na úplně jiném titulu. O Ancestors se sice zmínil již v roce 2015, až teď ale získává reálné obrysy.

Původně se jednalo o akční adventuru, jež měla původně vycházet epizodicky. Avšak v průběhu vývoje změnili vývojáři v Panache Digital názor, epizodický formát zahodili a letos na konferenci Reboot Develop ukázali první záběry ze hry.

Ancestors bude sledovat ranou evoluci lidstva, bude se proto odehrávat v rozmezí 2 až 10 milionů let před naším letopočtem. Příběh začne v Africe, ke konci kampaně se ale první lovci a sběrači dostanou do zbylých koutů světa.

Desilets má s Ancestors velké plány, podle jeho slov se jedná jen o první díl. Jestli se mu jeho plán doopravdy vydaří, je zatím těžké soudit. Příběh evoluce lidstva má k dokončení daleko, zatím není znám ani rok vydání. Více informací bychom se ale měli dozvědět v průběhu letošního roku.

Čtěte také: Nové obrázky z Call of Duty: WW2 jsou venku. Dočkáme se Normandie i kooperace

[arve url=”https://youtu.be/kRvFG-rISOE” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X