Domů » Články » Gamescom 2016: Pátý animák ze světa Overwatch představilo robota Bastiona

Gamescom 2016: Pátý animák ze světa Overwatch představilo robota Bastiona

A jak už je v sérii zvykem, sedmiminutové video je naplněno tolika emocemi, že by se z toho i ten Bastion určitě rozbrečel.

Blizzard se o svou nejnovější značku Overwatch stará velmi pečlivě. Ve hře právě skončil letní event, který doprovázel olympijské hry v Riu, a hráčům přinesl nové skiny a další předměty. Na začátku září se zase dočkáme druhé kompetitivní sezóny, nové mapy a možná i něčeho navíc.

Samotná hra ale není jediný projekt ze světa Overwatch, na kterém mistři ledových bouří pracují. Už před vydáním hry jsme se dočkali čtyř videí, v nichž animátoři z Blizzardu ukázal své schopnosti a představili tím několik hrdinů – a na letošním Gamescomu ukázali první díl z druhé série. Věřte nám – na vlastní oči jsme viděli davy lidí, jak po skončení animáku jásají celé minuty.

V The Last Bation nám vývojáři konečně vysvětlili, jak náš robotický hrdina přišel ke svému ptačímu společníkovi Ganymedovi. Úplně poklidný příběh plný duh a jednorožců to není, takže se opět dočkáme spousty silných emocí. Jo, tohle Blizzard prostě umí. Podívejte se na trailer níže.

Všechny články z Gamescomu 2016 najdete zde!

Source :

youtube.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X