Domů » Články » Herní novinky » Péro je vskutku mocnější než meč?

Péro je vskutku mocnější než meč?(1 minuta čtení)

V běžném světě platí pravidlo, že není moudré vytahovat nůž tam, kde se bude střílet. V nové bojovce SoulCalibur 6 ovšem platí, že není moudré vytahovat meč tam, kde se bude šermovat obřím ještěřím přirozením…

Nový SoulCalibur je tady a společně s ním i opravdu parádní editor postav, ve kterém už hráči vytvořili takové skvosty jako třeba Ciri ze Zaklínače, noční elfku Tyrande z World of Warcraftu či Thanose, obávaného luskače. Jo a taky lizardmana s pěkně vyvinutým nádobíčkem. Proč totiž marnit čas vytvářením takřka dokonalých výtvorů, když stačí vzít v editoru srdce, válec, jablko, zkombinovat je, přilepit na ještěrku a vaši protivníci nebudou vědět, která bije? Lizardman má totiž velmi pružné boky, se kterými vás doslova vypíchá z arény. Jelikož je ale hra dostupná už od 16 let, Namco zřejmě bude muset zasáhnout a minimálně zakázat používání těchto částí v online módu hry.

Níže se můžete podívat na video jak tenhle… ehm speciální styl boje vypadá v akci. Pokud jste však v zaměstnaní, dávejte pozor, aby vám nikdo nekoukal přes rameno. Ještě by vaši kolegové mohli začít pochybovat o vaší sexuální orientaci tak. Doufáme, že jsme vám zlepšili pondělí a pobavili jste se minimálně stejně dobře jako my.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=B8UIvqFoEag” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X