fbpx
Domů » Persona 5 The Royal: Jaký obsah edice přinese?

Persona 5 The Royal: Jaký obsah edice přinese?

Vydání Persona 5: The Royal je v Americe a Evropě plánováno na rok 2020, v Japonsku ale vyjde na PlayStation 4 už v říjnu tohoto roku.

V pátém díle série Persona jsme se podívali na skupinku studentů ze Shujin Akademie v Japonsku, kterým nevyhovuje nebezpečný a toxický svět plný utlačování, nespravedlnosti a otroctví, do kterého se narodili. Jelikož nechtějí být otroky zkorumpovaného systému, rozhodnou se založit rebelskou bandu Phantom Thieves of Hearts. Tito teenageři mají také takzvané Persony, což jsou manifestace jejich osobnosti, které používají jak v boji proti démonům, tak ve snaze změnit zkažená srdce dospělých lidí k dobru.

V Persona 5 The Royal edici dostaneme několik nových věcí. Nejedná se však pouze o vylepšenou grafiku nebo skiny. Jedna z důležitějších změn je příchod nové dívky do skupiny Phantom Thieves, a to Kasumi Yoshizawi. Kasumi je červenooká rudovláska, která se někde v průběhu hry k bandě studentů přidá, ačkoli s jejich zájmem o nápravu zkažených srdcí nesouhlasí. V boji používá rapír a její Personu zatím neznáme. Dále dostaneme přístup k nové free roam lokaci Kichijoji a třetímu semestru studentů na škole. Navíc budete moci randit s postavami na nových lokacích – v akváriu a baru, kde je možné hrát šipky a billiard.