PewDiePie splnil slib a smazal si svůj kanál. Vedlejší(1 minuta čtení)

Pěkně si z nás všech vystřelil

Stát se nejznámějším hráčem na internetu není žádný med. Člověk je neustále pod drobnohledem a cokoliv řekne, je stokrát rozpitváno a přezkoumáno. Přesně do takové situace se dostal nejodebíranější youtuber PewDiePie, který nedávno slíbil, že po dosažení 50 milionů odběratelů svůj kanál smaže.

Svůj slib také splnil, vše ale proběhlo trochu jinak. Populární Švéd totiž smazal svůj vedlejší kanál Jack septiceye2, který vytvořil jako vtip letos v říjnu. Sám PewDiePie přiznal, že svou výhrůžku nikdy nemyslel vážně a hlavně díky zahraničním médiím se mu žert slušně vymkl z rukou. Za kritikou mizejících odběrů a zhlédnutí si ale stále stojí.

Ve svém videu se zaměřil především na britské deníky, které nepochopily jeho sarkasmus a nazvaly ho rasistou. Se smazáním svého kanálu vyhrožovala většina youtuberů alespoň jednou, není se tedy čemu divit. Pořád ale ve vzduchu visí otázka, kdy Youtube konečně napraví problémy, které celé divadlo začaly.

Youtube se do aktivního vyšetřování mizejících odběratelů pustil krátce po vydání prvního videa. Avšak řešení je stále v nedohlednu a s Youtube zatím o problémech odmítá komunikovat širší veřejností. Jak ale dokazuje oficiální tweet, o PewDiePieových plánech videoplatforma věděla dopředu.

Well played, Pews, well played.

Čtěte také: Youtube sabotuje můj kanál, tvrdí PewDiePie. Možná ho smaže

Source :

theverge.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na