Domů » Články » Herní novinky » Pick’em! Získej poro ikonky, Hextech chestku s klíčem, nebo pět ultimátních skinů

Pick’em! Získej poro ikonky, Hextech chestku s klíčem, nebo pět ultimátních skinů

Pick'Em stránka
Pick'Em stránka

Festival MS 2020 do League of Legends přináší nové “řetězové” mise. Tipováním pořadí teamů může hráč získat hodnotné odměny.

Prví tipovačka končí už za několik hodin. Pro získání bodů je potřeba natipovat pořadí, ve kterém teamy, účastnící se MS 2020, skončí ve svých skupinách. Po přihlášení se do svého RIOT účtu tak můžete udělat tady.

Zbylé tipovačky se budou týkat čtvrtfinále, semifinále a finále. Je jedno, jestli budou vaše tipy správné nebo ne. Odměny za tipování dostanete.

Za tipování pořadí ve skupinách dostane hráč 500 BE (blue essence). Za čtvrtfinále pak 500 BE a náhodný skin shard, za semifinále 500 OE (orange essence) a za finále dostane každý hráč Hextech chestku a klíč k ní.

RIOT ale bude odměňovat speciálními poro ikonkami ty, kteří dokážou získat nejvíce bodů za správné tipy. Za celou dobu trvání Pick’em misí budete dostávat body.

Pokud získáte alespoň 18 bodů, dostanete Pick’em Poro Predictor Icon.

Pokud získáte alespoň 34 bodů, dostanete Pick’em Poro Forecaster Icon

Pokud získáte alespoň 50 bodů, dostanete Pick’em Poro Sage Icon

Pokud získáte alespoň 66 bodů, dostanete Pick’em Poro Prophet Icon

Pokud by vaše tipy byly bez chyby a podařilo by se vám natipovat přesné pořadí a získali by jste plný počet bodů, čeká vás nevídaný dárek. RIOT perfektní tipy odmění sadou pěti ultimátních skinů. Dostali by jste tak Pulsfire Ezreala, Elementalist Lux, Gun Goddes Miss Fortune, DJ Sonu a Spirit Guard Udyra.

Všechny mise a upozornění na ně najdete pod záložkou “Missions” v LoL klientovi. Hodně štěstí všem! #GLHF

Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X