Domů » Články » UPDATE: Pillars of Eternity 2 dostává nové DLC. Seeker, Slayer, Survivor otestuje váš bojový um

UPDATE: Pillars of Eternity 2 dostává nové DLC. Seeker, Slayer, Survivor otestuje váš bojový um(3 minuty čtení)

Aktualizace: Právě dnes vyšlo DLC pro Pillars of Eternity 2: Deadfire s podtitulkem Seeker, Slayer, Survivor. Níže najdete launch trailer k vydání, zájemci pak mohou zamířit přímo na Steam, kde je přídavek k dispozici za lidových 9,99 euro.

Původní zpráva: Pillars of Eternity 2 je bezesporu skvělé izometrické RPG, jak jste se o tom mohli přesvědčit v naší recenzi. Co ale bude dál? Vývojáři z Obsidian Entertainment už připravují další obsah, aby měli výletníci ze souostroví Deadfire důvod tam ještě chvilku setrvat. Po ledovém Beast of Winter jsme mohli na letošním Gamescomu omrknout první snímky z chystaného DLC Seeker, Slayer, Survivor.

Přídavek nabídne jeden zcela nový ostrov a několik upravených starých lokací, kde na vás čekají noví nepřátelé, questy a samozřejmě loot. Hlavní náplní ovšem nebude další honba za čerstvě probuzeným bohem, ale drsné souboje v otevřených arénách. DLC tak chce především otestovat váš bojový um, strategické myšlení i trpělivost – počítejte s tím, že budete ve jménu boha lovu Galawaina ve velkém umírat.

Jak nám Brandon Adler z Obsidian Entertainment vysvětlil, naše družina ostřílených dobrodruhů dostane za úkol najít posvátné artefakty a následně je obětovat božstvu v arénách, kde na nás čekají velmi obtížní protivníci. Ti jsou rozesetí po celém souostroví Deadfire, což je dobrý důvod, proč si udělat menší tour po již objevených místech. Aby hra dostála svému podtitulu, souboje se ponesou v duchu tří rovin.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=PztZ0le4jl0″ /]

V „survival“ arénách se naše parta brání několika vlnám nepřátel a musí přežít až do samotného konce. „Seeker“ souboje si vyžádají něco fištrónu, jelikož budou obsahovat drobný puzzle, bez jehož vyřešení družina jen těžko udolá protivníky. A poslední „slayer“ šarvátky neznamenají nic jiného, než že na nás odněkud vyskočí obrovský boss a bude nás mlátit jako žito, dokud z desítky hodin piplaných gerojů nezbude jen malá bezvýznamná šmouha.

S Adlerem, který dělal i na Falloutu: New Vegas, jsem chvilku pokecal i o předešlých výtvorech a historii studia. Za sebe je rád, že se Obsidian Entertainment zbavil imaginární nálepky studia, které jen dává dohromady pokračování k cizím značkám. S vydáním Pillars of Eternity se ujistili, že mají dostatečnou kapacitu na to dělat vlastní originální hry, což je dle jeho slov nejvýkonnějším motorem, který je pohání kupředu.

DLC Seeker, Slayer, Survivor vychází 25. září tohoto roku a bude stát příjemných 9,99 euro. Po něm pak bude následovat ještě jeden velký přídavek, než se vývojáři z Obsidianu pustí do nějakého dalšího projektu. Co to přesně bude, mi už nechtěli říct – máme se ale těšit.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=oTC-IGMvBDs” /]

Source :
Vlastní
X
X