Domů » Články » Herní novinky » Snail Games oznámili PixArk – „kostičkovanou“ verzi Ark: Survival Evolved

Snail Games oznámili PixArk – „kostičkovanou“ verzi Ark: Survival Evolved

Hranatí dinosauři na obzoru

Studio Wildcard, tvůrci Ark: Survival Evolved, poskytli čínskému velikánovi Snail Games licenci ke tvorbě her založených na značce Ark. Vydavatelská společnost neotálela a vzápětí oznámila PixArk, sandboxový survival titul, který se očividně inspiroval Minecraftem.

Přes rok staré partnerství mezi Snail Games a Studio Wildcard nabírá obrátek. Čínská herní společnost Snail Games konečně odhalila nové Ark tituly, a jedním z nich je právě PixArk. Jak už bohužel bývá u čínských her zvykem, nepůjde o žádný originální kousek. PixArk se jasně inspiruje kostičkovým světem z Minecraftu a příliš se tím netají.

Ve hře budete klasicky prozkoumávat hranatý svět ve vzduchu, na souši i pod mořskou hladinou. Vše se bude točit okolo získávání zdrojů, craftění předmětů, lovu divokého zvěrstva, stavby obydlí a dalších tradičních aktivit sandboxových survival her.

Vesměs tedy jde o to samé, co nabízí předloha od Mojangu – jen s kostičkovanými dinosaury v pozadí. PixArt byl sice oznámen jen na čínských serverech, ale plánuje se pro celosvětový trh. Zahrát si ji budete moct zdarma v polovině tohoto roku.

Čtěte také: Minecraft zdarma? Skoro! Onlajnovka Skysaga přichází

 

Source :

woniu.com, 2p.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na