[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner! [TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much. [Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go. [Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju. [Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[R6Operator]: Breaching. Stand clear.
[Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu. [PalworldFarmer]: Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded.
[Skiller ;)]: Přines svůj headset nebo použij náš. Your call. [FIFAPlayer]: Kdo dá FIFU 1v1? Projděte si to.
[Anon]: Myš je mokrá od potu. We ball.
[Anon]: Heater? To je můj PC. [System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny. [System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to! [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek. [StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche. [CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[R6Operator]: Breaching. Stand clear. [Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[PalworldFarmer]: Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded. [Skiller ;)]: Přines svůj headset nebo použij náš. Your call.
[FIFAPlayer]: Kdo dá FIFU 1v1? Projděte si to.
[Anon]: Myš je mokrá od potu. We ball. [Anon]: Heater? To je můj PC.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005. [BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu. [Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone. [Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu. [R6Operator]: Breaching. Stand clear.
[Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[PalworldFarmer]: Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming. [TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded.
[Skiller ;)]: Přines svůj headset nebo použij náš. Your call.
[FIFAPlayer]: Kdo dá FIFU 1v1? Projděte si to. [Anon]: Myš je mokrá od potu. We ball.
[Anon]: Heater? To je můj PC.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏 [Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!