[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed. [Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk. [Skiller ;)]: Novej update CSka je venku.
[Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[ValorantMain]: Jett diff. [Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.*
[Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC. [Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Tryharder]: Další den, další grind. Let's go.
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[OverwatchFan]: Healer pls. HEALER!
[Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní. [Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe. [Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[System]: Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[BarBot]: Energy drinky od 39 Kč. Power up.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏 [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant. [System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care. [System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[Skiller ;)]: Novej update CSka je venku.
[Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost. [ValorantMain]: Jett diff.
[Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.*
[Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair. [Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým. [SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Tryharder]: Další den, další grind. Let's go.
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[OverwatchFan]: Healer pls. HEALER! [Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze. [Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [CT_Force]: Defusing...
[System]: Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[BarBot]: Energy drinky od 39 Kč. Power up. [System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global. [TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera. [TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[Skiller ;)]: Novej update CSka je venku. [Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[ValorantMain]: Jett diff.
[Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.* [Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu. [LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Tryharder]: Další den, další grind. Let's go. [Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [OverwatchFan]: Healer pls. HEALER!
[Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe. [Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit. [Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[CT_Force]: Defusing...
[System]: Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt. [BarBot]: Energy drinky od 39 Kč. Power up.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏