[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant. [TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[Meme]: Gaming chair +500 elo confirmed.
[StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls. [Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Meme]: „Jdu spát." *Otevírá Steam* 🤡 [Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit.
[HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte. [Guest]: Mají tu Monster?
[Meme]: 404: Sleep not found.
[Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru. [Meme]: 60fps? Cute. *laughs in 380Hz*
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[TechBot]: Audio přes Steelseries Arctis. Crystal clear. [Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[System]: ULTRAS rank = 49 Kč/h. Legend status.
[Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Heater? To je můj PC.
[FlexKing]: Ranked? Solo? Party? Sem pro všechno. [Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x. [SKZCommunity]: Community night: Každou středu. Be there.
[Skiller ;)]: Kdo dal clutch, tomu gratulujeme.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman. [TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[Meme]: Gaming chair +500 elo confirmed. [StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu. [Meme]: „Jdu spát." *Otevírá Steam* 🤡
[Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit.
[HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience. [Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte.
[Guest]: Mají tu Monster?
[Meme]: 404: Sleep not found. [Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru.
[Meme]: 60fps? Cute. *laughs in 380Hz*
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [TechBot]: Audio přes Steelseries Arctis. Crystal clear.
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[System]: ULTRAS rank = 49 Kč/h. Legend status. [Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Heater? To je můj PC. [FlexKing]: Ranked? Solo? Party? Sem pro všechno.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[SKZCommunity]: Community night: Každou středu. Be there.
[Skiller ;)]: Kdo dal clutch, tomu gratulujeme. [Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat. [ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything. [Meme]: Gaming chair +500 elo confirmed.
[StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Meme]: „Jdu spát." *Otevírá Steam* 🤡
[Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit. [HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte.
[Meme]: 404: Sleep not found.
[Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru.
[Meme]: 60fps? Cute. *laughs in 380Hz* [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[TechBot]: Audio přes Steelseries Arctis. Crystal clear.
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's. [System]: ULTRAS rank = 49 Kč/h. Legend status.
[Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [Anon]: Heater? To je můj PC.
[FlexKing]: Ranked? Solo? Party? Sem pro všechno.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6. [SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[SKZCommunity]: Community night: Každou středu. Be there. [Skiller ;)]: Kdo dal clutch, tomu gratulujeme.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.