Domů » Články » Plague Inc. nově nabídne herní režim boje s pandemií

Plague Inc. nově nabídne herní režim boje s pandemií

Vývojáři Ndemic oznámili nový mód do Plague Inc., kde budeme bojovat s nákazou. Solidaritu se současným děním vyjádřili mimo tematického herního obsahu i finanční částkou pro mezinárodní organizace.

Štěstí v neštěstí má mobilní hra Plague Inc. z roku 2012, která se skrze světovou pandemii viru Covid-19 těší nevídané pozornosti. Ve hře je hlavním cílem vyvinout a rozšířit nákazu. Cíl? Vyhubit veškeré lidstvo na zemi. Tedy až do teď. Poté, co se minulý měsíc stal Plague Inc. nejstahovanější hrou na iOS, se vývojáři rozhodli otočit kormidlem a nově nabyté prostředky investovat do vývoje hry. Dorazit k nám tak má zcela nový mód s novými mechanikami, kde budeme světovou nákazu potírat. Naším úkolem bude vybalancovat systém, aby nedošlo ke kolapsu nemocnic, zároveň vyrovnávat šíření nákazy a promýšlet opatření, jako je třeba karanténa. Vývojáři zároveň darovali 150.000 USD rovným dílem fondu COVID-19 Solidarity Response a CEPI. Pokud si myslíte, že zvládnete nákazu lépe než naše vláda, vaše chvíle se blíží. Hru najdete na Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X