Domů » Články » Plány na příští rok pro Black Desert Mobile jsou venku

Plány na příští rok pro Black Desert Mobile jsou venku

Black Desert Mobile zahájilo minulý týden tažení o přízeň hráčů mobilních videoher. Příznivcům mobilního gamingu se tak dostává do ruky pořádné RPG a nyní víme, jak se bude masivní svět Black Desert rozvíjet. 

Mobilní verze Back Desert má již teď pořádnou nálož obsahu z originální hry, ale při spuštění na Android i iOS nebyl vybalancovaný obsah mezi západní a východní lokalizací. Lokalizace východních zemí obsahuje mnohem víc obsahu, přičemž vývojáři z Pearly Abyss oznámili, jak budou hru updatovat během příštího roku, aby ztlumili vášně západních fanoušků. Road mapa (k nahlédnutí pod článkem) zatím nehovoří příliš konkrétně, ale základní nápady aspoň načrtává. Každý čtvrt rok nás bude čekat nová classa, první půlrok se dočkáme dvou world bossů a do září by měly přibýt tři nové lokace. Zbrusu novou mechanikou má pak být Blood Kin, které nám dovolí vysummonit spřáteleného hráče na pomoc a v plánu je dokonce zasílání notifikací offline hráčům. Ta na co čekáte, váš přítel může potřebovat pomoc právě teď – na svá zařízení stahujte skrze BDM web.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] čile k světu, přičemž vývojáři z Pearl Abyss nezahálejí a přidávají do hry početné updaty. A není se čemu divit. Na Google Play i App Store má hra už přes sto tisíc, převážně […]

1
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X