Domů » Články » Platformovka GRIS míří i na Android

Platformovka GRIS míří i na Android(1 minuta čtení)

Tato až artová záležitost dorazila na iOS již minulé léto a nyní se pomalu blíží na Android. Vývojáři Devolver ji totiž umístili na Google Play v režimu předběžné registrace. 

GRIS je příběhová platformovka, která na první pohled upoutá oko svým vzezřením. Vizuální design hry kombinuje techniku malby vodovými barvami, spolu s ostrými linkami a geometrickými konturami. Vizuál působí na jednu stranu jednoduše, avšak vrstevnaté vodovky mu propůjčují hloubku a komplexitu. Naši pouť pak doprovází minimalisticky pojatý ambientní soundtrack. Příběh hry nás zavádí do nitra dívky, která bojuje o své mentální zdraví a snaží se vyléčit. Naším hlavním úkolem je prozkoumat a porozumět svému nitru, tedy přeneseně světu ve hře. Postupem se nám budou odemykat nové ability, které nám zpřístupní předtím nedostupné lokace. GRIS je již dostupné pro majitele Apple na Apple Store a nově se objevila i na Google Play, v režimu předběžné registrace pro Android. Přesné datum vydání však zatím není známo.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X