Domů » Články » Herní novinky » PlayerUnknown’s Battlegrounds má další zářez. Prodal přes milion kopií za 16 dní

PlayerUnknown’s Battlegrounds má další zářez. Prodal přes milion kopií za 16 dní

Navíc je stále v Early Accessu
PlayerUnknown's Battlegrounds

Survival her je v kategorii Early Access na Steamu více než hub po dešti. Vždy se ale najde jeden šampion, který alespoň strhne většinu hráčů na svou stranu. Nejdříve tu bylo DayZ, pak přišlo H1Z1 a nyní se na trůn posadil PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Vývojáři ze studia Bluehole na svůj úspěch navíc nečekali moc dlouho. Svou hru na Steam uvedli 23. března a během tří dnů již slavili prodeje za 11 milionů dolarů. Jejich verze battle royale se uchytila hlavně na Twitch streamech. Další milník tak na sebe nenechal čekat.

Včera vývojáři oznámili, že během 16 dní od vydání prodali přes milion kopií. Jen pro představu, DayZ se k podobnému číslu dostalo až po čtyřech týdnech. Od začátku Early Access ale uběhly tři roky, navíc je PlayerUnknown’s Battlegrounds o něco přístupnější než počin Deana Halla.

V každém případě se pro Bluehole jedná o pořádný úspěch. Snad neusnou na vavřínech a my se jednou dočkáme plné verze jejich titulu. Moc se jich z nedokončeného stavu zatím nedostalo, co se ohlížíme okolo.

Čtěte také: Playerunknown’s Battlegrounds slaví. Vydělal přes 11 milionů dolarů během tři dnů

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X