Domů » Články » SOUTĚŽ: Získejte svou kopii PlayerUnknown’s Battlegrounds na Steam!

SOUTĚŽ: Získejte svou kopii PlayerUnknown’s Battlegrounds na Steam!

Libo Hunger Games na steroidech?

Po soutěži o nádhernou raritku tu máme další ceny. Tentokrát mohou hned dva šťastlivci vyhrát jednu z nejpopulárnějších her současnosti – PlayerUnknown’s Battlegrounds. Tentokrát jsme ale soutěž spojili s jednou novinkou, která by vás mohla zajímat.

Multiplayerová „battle royale“ řežba od Bluehole (neplést si s jinou dírou) raketově nabrala na své popularitě a již brzy se dočká prvního mezinárodního turnaje na Gamescomu. Ten už asi nestihnete, nyní ale máte možnost získat jednu ze dvou kopií PlayerUnknown’s Battlegrounds na Steam a hezky trénovat na další ročník.

Netradičně po vás nechceme vyplnění formuláře. Co je tedy vaším úkolem? Jednoduše napsat do komentářů pod soutěžní příspěvek v naší čerstvě upečené skupině (samo sebou musíte být jejím členem). Zatímco jednoho výherce vylosujeme podle toho, který příspěvek nás osloví nejvíce, druhý šťastlivec bude vybrán náhodně. Do slosování se ale dostane pouze, pokud získá alespoň dva lajky na svém komentáři.

Soutěž končí v pátek 18. srpna v 19:00. Výherce vyhlásíme zde v aktualizovaném článku a v nové SkillZone facebookové skupině, která bude sloužit pro fanoušky ze všech sekcí – webových, streamovacích, eventových i klubových.

Hodně štěstí a lajků!

Čtěte také: PlayerUnknown’s Battlegrounds chystá turnaj i mikrotransakce

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X