Domů » Články » Playlist ke hře Death Stranding je k poslechu na Spotify

Playlist ke hře Death Stranding je k poslechu na Spotify

A zase ten Death Stranding. Do vydání zbývají jen necelé dva týdny a tak je potřeba se na hru pořádně naladit. Přesně s tím vám pomůže playlist na Spotify.

Hry od Hidea Kojimy jsou kromě propracovaného příběhu známe svou hudbou. Kojima ji většinou sám vybírá a třeba v Metal Gear Solid V: The Phantom Pain u sebe můžete nosit walkmana a poslouchat hudební hity. Kojima mnohdy používá již vydanou muziku a originální soundtrack je většinou jen instrumentální. U Death Stranding tomu ale bude trochu jinak. Jako první se nám představila kapela CHVRCHES s písní Death Stranding, poté The Neighbourhood se songem Yellow Box a nakonec track Ghost od Alana Walkera a Au/Ra. Po představení těchto třech tracků se na Spotify objevil oficiálně schválený playlist, který určitě skvěle dotvoří atmosféru hry. Navíc Sam při svých cestách bude rozhodně potřebovat nějakou zábavu. Řekl bych tedy, že hudební přehrávač bude určitě patřit k vaší výbavě.

V playlistu najdete například Apocalypticu, Majora Lazera, Low Roar, nebo Khalida. Zaposlouchejte se a zkraťte si tak čekání, které už nebude trvat dlouho.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X