Domů » Články » Herní novinky » PlayStation: Dubnová nabídka PS+ nabídne fantasy survival i trochu nervů!

PlayStation: Dubnová nabídka PS+ nabídne fantasy survival i trochu nervů!

Zatímco minulý měsíc nabídka předplatitelům pocuchala mozkové závity, nebo je zavedla do středu bojiště, nyní je provede barbarským světem a otestuje jejich trpělivost.

Prvním titulem je Conan Exiles – multiplayer survival z dílny Funcom, odehrávající se v drsném světe Barbara Conana. Hráč začne nahý, pouze se svým umem a vychytralostí. Později se však může dostat k rozličným zbraním, pomocí kterých bude bojovat s příšerami. Čeká ho prozkoumávání krásně stylizovaného světa, budování vlastní osady nebo tajemství dávných civilizací.

V dubnové nabídce naleznete i The Surge, náročné akční RPG s hardcore prvky, kde je smrt vítána stejně často jako v Dark Souls či Bloodborne. Hru na svět přivedlo studio Deck13 a postaví vás na místo jedince, který byl obdařen několika kybernetickými implantáty, jež mu dodávají nadlidské schopnosti. Budete si moci vylepšovat svůj exo-suit, což vám odemkne zbrusu nové schopnosti a vychytávky. A věřte, že je budete potřebovat. Hra se s vámi totiž mazat nebude. Jakmile si však osvojíte bojový systém, nabídne vám hodiny zábavy.

Hry jsou pro všechny předplatitele služby PS+ zdarma ke stažení v průběhu celého dubna.

X