Domů » Články » Herní novinky » PlayStation: Známe březnovou nabídku her na PS Plus, nepodporuje PS 3 a PS Vita

PlayStation: Známe březnovou nabídku her na PS Plus, nepodporuje PS 3 a PS Vita

Nová nabídka her zdarma pro předplatitele služby Playstation Plus nás čeká 5. března. Minulý měsíc si majitelé předplacené služby mohli užívat na PS4 akční soubojové hry For Honor nebo se coby holohlavý zabiják pokoušet zlikvidovat své cíle v kompletní první sérii hry Hitman.

Tento měsíc se rastr nabízených her ubírá jiným směrem.

První z her březnové nabídky je akční střílečka Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered, která je mnoha fanoušky série pokládána za klenot. Tento pečlivě odvedený remaster původní hry z roku 2007 vám v módu pro jednoho hráče nabídne přibližně 7 hodin akcí, atmosférou nabitých misí a hodiny zábavy v kompetitivním režimu hry více hráčů, ve kterém se v několika herních módech můžete poprat až s několika desítkami hráčů.Jako druhou hru PS Plus nabízí The Witness, jejíž zapeklitost a nelehké rébusy vám zamotají hlavu. Vesele zpracované lokace vám budou nabízet jednu hádanku za druhou. Odměnou za splnění vám bude otevření dalších možností, jak si lámat hlavu. Příběh nebo jakoukoliv gradaci ve hře The Witness nečekejte, hra je postavená jenom a pouze na hádankách zasazených na hezky zpracovaný ostrov. Jediné, co možná bude gradovat je vaše zoufalost a bezmocnost nad jednotlivými hlavolamy.

Největší změna od nabídek minulých měsíců ale není v tom, co nabízí, nýbrž co nenabízí. PS Plus totiž již nadále neposkytuje tituly zdarma pro PS 3 a PS Vita. Sony již před nějakou dobou avizovalo, že se chce soustředit na stávající herní konzoli a dopřávat jejím uživatelům lepší tituly. Majitelé ostatních zařízení tedy musí potlačit slzičku nebo se přesunout na teď již jedinou podporovanou platformu.