Domů » Články » Plná verze Hunt: Showdown vychází na Xbox One

Plná verze Hunt: Showdown vychází na Xbox One

Poprvé jsme se s Hunt: Showdown mohli setkat na E3 2014 a to ještě pod názvem Hunt: Horrors of the Gilded Age. Od té doby hra prošla značnou transformací a nyní vychází i na konzoli Xbox One.

V bažinách Louisiany se začaly hemžit příšery a později se zjišťuje, že se zde otevírají portály ze kterých proudí něco, co určitě není z našeho světa a mění to lidi na nestvůry. Samozřejmě, že vláda chce tuto skutečnost před světem utajit a tak vzniká organizace lovců, do které patříte i vy. Když se vydáte na lov a podaří se vám přinést trofej, budete řádně odměněni. Jenže váš tým není jediný, kdo se za úlovkem žene a tak se může stát, že na stejném kontraktu pracuje i jiný tým a místo pomoci se vám dostane akorát kulky mezi oči. Odměna je holt silná motivace a nikdo se nechce dělit. Hra tedy originálním způsobem mísí prvky PvP a PvE.

Hunt: Showdown se dostal na Steam 22. února 2018, kdy byl zpřístupněn Early Access hry. Do Xbox Game Preview se pak hra dostala 29. května letošního roku a nyní si ji můžeme na Xbox One užít v plné verzi. Hra byla ohlášena i pro PlayStation 4, prozatím se ale neví, kdy na této platformě vyjde. Vývojáři slibují, že se hráči na konzoli od Sony dočkají ještě do konce roku. S vydáním plné verze na Xbox One zároveň vychází i první velké DLC Legends of the Bayou, které přináší dva legendární lovce, kterými jsou Bone Doctor a Weird Sister. Přidány byly i dvě nové zbraně revolver Copperhead Nagant M1895 a nůž Blood Oath. K DLC dostanete navíc i 500 Blood Bonds, což je herní měna, za kterou si lze dokupovat různé doplňky. 

DLC Legends of the Bayou vás bude stát 10 euro a pokud si zakoupíte Hunt: Showdown v legendární edici, bude vás stát o půlku méně. Za hru i s DLC tedy dáte 45 euro. 

Source :

VG247

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X