Kdo doopravdy jsme? Přijďte na náš speciální 10. podcast v neděli v 18:00!

Tentokrát se nebudeme bavit jen o hrách

Napíchněte prase na rožeň a vyvalte sudy s energeťáky! Už devětkrát jsme každou neděli večer odvysílali redakční podcast na našem Twitch kanále, přičemž před námi stojí již desátá relace. Co všechno chystáme k tomuto prvnímu milníku?

Předně bychom rádi upozornili na změnu ve vysílacím čase. Od 10. podcastu budeme streamovat živě každou neděli vždy už od 18:00, tudíž počínaje zítřkem. Není od věci hodit na náš kanál follow, aby vám neuniklo žádné avízo.

Hlavní téma? Mě už asi tak nějak znáte, ale rozhodli jsme se, že se vám ještě jednou všichni představíme. A vezmeme to hezky od našeho dětství po aktuální hobostav ve SkillZone, takže očekávejte fotky mimiTrana či mimiMlejka (možná).

Vytáhneme i nějaké naše (či spíš vámi vytvořené) speciální redakční memy a odpovíme na několik osobních otázek, ať nás poznáte se vším všudy. Prostě a jednoduše si uděláme takový milý, sváteční a nezávazný pokec. A možná vymyslíme ještě něco spešl.

Takže to zopakujeme. V neděli v 18:00 na twitch.tv/skillzonetv. Budeme se na vás těšit!


Dosud jsme odvysílali:

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz