Domů » Články » Podcast #16 – Má NASA a Google aktuálně nejsilnější kompy na světě?

Podcast #16 – Má NASA a Google aktuálně nejsilnější kompy na světě?

A samozřejmě nechybí ani podcastová soutěž

Kvantové počítače možná změní nejen gaming, ale i celou společnost. Jasně, stále jde o hudbu vzdálené budoucnosti, není ale od věci se zahledět do horizontu a zasnít se, co všechno nám nové technologie mohou přinést. Podcast #16 samozřejmě nebyl jen o kvantových počítačích, rozebrali jsme několik her a nastartovali novou soutěž.

Řeč přišla i na Telltale a jeho rozhodnutí opustit (ne)pohodlí vlastního enginu, který doposud poháněl všechny jejich adventury. Následně jsme si zavzpomínali také na strategickou klasiku The Battle for Middle-earth a zaslintali si nad záběry fandovského remaku. To vše pak uzavřel náš malý hrdina Captain Spirit, jehož miniepizodu jsme zhodnotili jak v podcastu, tak naší recenzi.

Došlo také na české hardcore RPG Lost Hero, které se za posledních pár měsíců od našeho streamu s Pavlem Jiřím Strnadem významně proměnilo. Hra nyní hledá podporu na Startovači – kampaň za pár dní skončí, tudíž stále máte čas přispět nějakým grošem. Případně můžete také vyhrát triko z aktuální podcastové soutěže.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=_mzdRxnspaA” /]


A tady máte tradičně náš seznam témat pro Podcast #16 a jejich časy.

  • 2:00 Telltale Games mění engine
  • 13:50 Blíží se nová generace kvantových počítačů
  • 36:20 Čeští vývojáři z Gold Knights jsou na Startovači
  • 52:40 The Battle for Middle-Earth: Reforged
  • 01:03:05 The Awesome Adventures of Captain Spirit
  • 01:20:00 Soutěž

Podcasty vysíláme každou neděli živě v 18:00 na našem Twitch kanále. Budeme vděční, když nás na něm podpoříte, ať už formou followu nebo subscribem. Na telefonech si také můžete v Twitch aplikaci zaškrtnout „pouze zvuk“ a poslouchat naše podívání na pozadí. Záznam najdete s menší prodlevou také na našem SkillZone YouTube kanále.

Sledovat nás můžete také na sociálních sítích – lajkujte na Facebooku, followujte na Instagramu, srdíčkujte na Twitteru a tlachejte s námi také ve facebookové skupině pro redaktory a čtenáře.

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X