Podcast #9: Gothic 2? Diablo 2? Nebo snad Polda 2? Vybíráme nej hry z našeho dětství

Nostalgie, kam se podíváte

Podcast s pořadovým číslem 9 byl ve znamení velkých návratů. Nejenže se po menší či větší pauze objevili před kamerou Tran s Dejvem, ale navíc jsme vydali se do našich dětských let a nostalgicky zavzpomínali na naše oblíbené tituly. Poslechněte si, které nám utkvěly v paměti nejvíce!

Samozřejmě nemohla chybět soutěž o tričko a knížku ani tradiční minitémata, ty jsme ale vzali hopem a hned se vrhli na první větší téma. Značka Star Wars je díky novým filmům i hrám stále aktuální a pro nás jde o srdcovou záležitost, proč o ní neprohodit tedy pár slov, že ano? probrali jsme Star Wars day, lehce se dotkli her a vybrali náš nejoblíbenější film z celé franšízy.

Osobně jsem se mnohem víc těšil na druhé téma. Já (Viet Tran), Tom Mlejnek, Radek Chuděj a David Řasa jsme dostali pár dnů před natáčením domácí úkol – vybrat trojici her z našeho dětství. Být po mém, tak jich vyberu asi padesát, ale nedá se svítit. Pokud chcete vědět, které tituly mají v našich hráčských srdcích své místečko, poslechněte si záznam níže.

A nachystejte se na speciální 10. podcast. Již tuto neděli od 18:00 na našem Twitch kanále!


A tady máte tradičně náš seznam témat a jejich časů.

  • 00:06:15 Red Dead Redemption 2 se připomíná novým trailerem
  • 00:14:30 SteamSpy nekončí. Jeho tvůrce přišel s novým algoritmem
  • 00:19:00 Beyond Good & Evil 2 má nový trailer. Autoři ukazují gameplay
  • 00:25:15 Nintendo chce vybudovat miliardový byznys na mobilních hrách
  • 00:34:55 Slavíme Star Wars Day. Na jaké filmy a hry vzpomínáme?
  • 01:01:11 Hry našeho dětství
  • 01:38:50 Soutěž
  • 01:41:55 Otázky diváků

POZOR! Podcasty nově vysíláme každou neděli živě v 18:00 na našem Twitch kanále. Budeme vděční, když nás na něm podpoříte, ať už formou followu nebo subscribem. Na telefonech si také můžete v Twitch aplikaci zaškrtnout „pouze zvuk“ a poslouchat naše podívání na pozadí. Záznam najdete s menší prodlevou také na našem SkillZone YouTube kanále.


Dosud jsme odvysílali:

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz