fbpx

Podívejte se na Battlefield 1 trailer stylizovaný do Team Fortress 2

Co se takhle proběhnout po animovaném bojišti první světové války s postavami z Team Fortress 2?

To, že se v dnešní době dá parodovat a samozřejmě i paroduje vše, na co jen na internetu narazíte, je jasná věc. Jelikož se poměrně rychle blíží vydání nového dílu ze série Battlefield, jenž jsme si mohli před dvěma týdny zahrát i v otevřené betaverzi, ani zcela první trailer neušel vtipálkům, kteří ho převedli do hned několika stylizací.

Uživatel Tommy Charge na svém YouTube kanále odhalil opravdu vyvedenou vyvedený kousek, stylizovaný do grafiky Team Fortress 2. Video je na internetu dostupné teprve tři týdny a autor si na něm stihl nastřádat už více jak 270 000 zhlédnutí. Není se ani čemu divit. Autor videa si s tím dal bezpochyby spoustu práce a jeho úsilí se na kvalitě snímku podepsalo.

Pokud si chcete kvalitu a přesnost amatérské parodie ověřit sami, obě videa jsou dostupná pod článkem. Kotaku si ve svém článku také nezapomnělo rýpnout do společnosti Valve a vyzývá je, aby se touto parodií inspirovali k vytvoření nového titulu. Líbil by se vám takovýto titul? Nám určitě!

Čtěte také: Redakční první hraní: Battlefield 1

Zdroj:

Kotaku

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.