Domů » Články » Podívejte se, jak vypadá hratelnost v Hunting Simulator 2

Podívejte se, jak vypadá hratelnost v Hunting Simulator 2(2 minuty čtení)

Společnosti NACON a Neopica před několika dny zveřejnily atmosférické video ke hře Hunting Simulator 2, nové hře ze série loveckých simulátorů, která má vyjít 25. června 2020 na PS4™, Xbox One a PC.

Lovci mohou ve hře prozkoumat 6 otevřených oblastí včetně divokých plání v Coloradu, texaské pouště a majestátních evropských lesů. Hunting Simulator 2 přináší věrně reprodukovanou faunu ve všech regionech, včetně drobné i velké zvěře, obávaných dravců a vodního ptactva ze 33 zvířecích druhů, které musíte prostudovat a vystopovat, abyste dosáhli svých cílů. Zkušení lovci si druhovou rozmanitost v Hunting Simulator 2 určitě zamilují, neboť každý z druhů zahrnuje samce, samice, mláďata i starší jedince, což zajišťuje ten nejrealističtější herní zážitek.

Hunting Simulator 2 představuje i další novou funkci, kterou si žádala komunita fanoušků: loveckého psa, který vás bude doprovázet na výpravách. Zatímco budete lovit svou kořist, pes vám díky svým bystrým smyslům pomůže najít a vyplašit zvířata. Bok po boku se svým psím společníkem můžete zkoumat a odemykat veškerý obsah, který je ve hře dostupný. Další informace budou odhaleny už velmi brzy!

Hunting Simulator 2 vyjde 25. června 2020 na PS4™, Xbox One a PC. Verze pro Nintendo Switch™ vyjde později. Ti, kdo si hru předobjednají, dostanou herní bonus v podobě luxusní brokovnice.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X