fbpx

Deus Ex: Mankind Divided

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Podívejte se na 20 minut z Prahy v Deus Ex: Mankind Divided

Naše hlavní město bude v Deus Ex: Human Revolution hrát významnou roli, Adam Jensen zde má svou základnu, bohužel se musí potýkat s diskriminací obyvatel.

Praha je velmi okouzlující město. O tom se už přesvědčili i vývojáři ze studia Eidos Montreal, kteří do našeho hlavního města zasadili část Deus Ex: Mankind Divided. Nyní konečně uvolnili 20 minut záběrů ze hry, během nám ukážou nové schopnosti Adama Jensena a velmi otevřené prostředí. A něco z Prahé.

Stejně jako v Deus Ex: Human Revolution bude ke splnění mise existovat několik cest a možností a bude jen na hráči, jakou z nich se vydá. Oproti minulému dílu vývojáři chtějí využít i vertikálnější a přímočařejší cesty, na některé z nich se ale Adam Jensen dostane jen pomocí lepších augmentací.

Díky přítomnosti Prahy se do Deus Ex: Mankind Divided dostala i čeština, jež je na ulici k vidění i slyšení na každém kroku. Naší mateřštinou pochopitelně mluví i některé postavy, v mnoho případech se ale jedná o cizí dabéry, kteří buď mluví se silným ruským přízvukem, nebo češtinu naprosto komolí.

To se ale před vydáním ještě může změnit, záběry přeci jen pochází z nehotové verze hry. Vývojáři si navíc vzali půl roku navíc, aby hru vypilovali k dokonalosti. Jak tedy Praha v Deus Ex: Mankind Divided dopadne, uvidíme až 23. srpna na PC, PS4 a Xbox One.

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.