fbpx

Podpořte petici za návrat legendárního českého dabingu ve Warcraft III: Reforged!

Nejsme žádný kult, Jsme jen šílená banda fanatiků… Fanatiků, kteří nosí meče…

Mezi generací domácích hráčů vyrůstající v době vydání Warcraft 3: Reign of Chaos asi není nikdo, kdo by neznal alespoň jednu hlášku z legendárního českého překladu téhle žánr definující real-time strategie. Jeho geniální hlody i totální přestřely se nesmazatelně zapsaly do historie. No a teď je někteří chtějí zpět také v chystaném remasteru Warcraft 3: Reforged, který si můžete prohlédnou zde nebo třeba zde! Dokonce kvůli tomu sepsali petici, takže pokud chcete vědět, jak se sesílá kouzlo konec světa, podpořte jí svým podpisem zde! Níže najdete vyjádření jejího autora a zároveň připomínku toho, za co se to vlastně podepisujete.

„Jakožto velkého fanouška Warcraftu 3 mě velmi potěšilo, že se Blizzard rozhodl udělat Reforged verzi, nicméně to, co na téhle hře bude chybět nejvíce je čeština, a proto bych chtěl trochu zburcovat českou komunitu, aby alespoň Blizzard věděl, že tady dabing za něco stál!“

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.