Domů » Články » Pokémon Direct: Nové hry s pokémony zamíří na Nintendo Switch i handheldy

Pokémon Direct: Nové hry s pokémony zamíří na Nintendo Switch i handheldy

Další potvůrky na obzoru

Ještě v předvečer letošní E3 se Nintendo rozhodlo vypustit do světa sérii nových oznámení k pokémonům. Jak mnozí z vás vytušili, japonské kapesní potvůrky brzy zamíří na konzoli Nintendo Switch i handheldy z rodiny Nintendo 3DS.

Dnešní Nintendo Direct odstartoval Tsunekazu Išihara, prezident společnosti The Pokémon Company, a rovnou oznámil i mlátičku Pokken Tournament DX. Ten chce naplno využít předností Nintenda Switch, lité souboje mezi pokémony si tedy zahrajete doma, na cestách, s gamepadem i jediným Joy-Conem. Hra vychází 22. září 2017.

Trailer na Pokken Tournament DX obsahoval i jeden kratičký teaser na další titul, tentokrát pro handheldy z rodiny 3DS. Pokémon UltraSun a Pokémon UltraMoon jsou předělávky loňského dílu, u něhož jsme nešetřili chválou. letošní přírůstky se zaměří na alternativní dějovou linku a přinesou potvůrky, které se v Sun a Moon neobjevily (což je pro všechny trenéry-sběratele skvělá zpráva).

Pokud se Nintendo (a potažmo Game Freak) poučí z nedostatků loňských her, především co se týče omezeného katalogu pokémonů, možná napálíme další devítkové hodnocení. Uvidíme, co tvůrci odhalí o víkendu na E3. Pokémon UltraSun i UltraMoon vyjdou letos 17. listopadu.

Aby toho nebylo málo, pro Virtual Console emulátor vývojáři chystají i retro hry Pokémon Gold a Silver, které původně vyšly pro Gameboy Advance. Doplní tak trojici stařičkých titulů Yellow, Blue a Red z loňského roku. Zdali i zde budou pokémoni první a druhé generace kompatibilní s novými hrami, zatím není jisté.

Trošku nás mrzí, že se Nintendo Switch nedočká regulérního pokémoního titulu, ale kdo ví, jestli se to během E3 nezmění. Na záznam z Directu se můžete podívat níže.

Čtěte také: Recenze – Pokémon Sun

[arve url=”https://youtu.be/ylrhSB3vz7A?t=30m15s” /]

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X