Domů » Články » Pokémon GO Battle League odstartuje 13. března

Pokémon GO Battle League odstartuje 13. března

Příští týden odstartuje liga Pokémon GO. Soutěž bude přímo v aplikaci a postaví proti sobě hráče z celého světa. První sezóna bude mít čtyři fáze a bude trvat až do začátku května.

Stejně, jako se vyplatilo čekání na souboje nebo tradování, tak se konečně vyplácí i čekání na lepší soutěžní prostředí v Pokémon GO. Battle League nabídne všem hráčům ligový rámec a to rovnou napříč zeměkoulí. Vyzývat tak můžeme hráče nejen místní, z okolních států, ale také z dalších kontinentů. Ligu jsme si mohli vyzkoušet v preseason módu, kdy Niantic doladili poslední detaily. První sezóna Battle League bude mít čtyři fáze. Úplný začátek odstartuje od 13. do 27. března Great League, limitující vstup s Pokémony do 1 500 CP.  Plynule na ni naváže Ultra League, s CP limitem do 2500, trvající do 10. dubna. Třetím bude pak Master League bez CP limitu, do 23. dubna. Cyklus pak uzavře týden, kdy budou všechny tři ligy dostupné naráz. Pokud máte rádi Pokémony a jste soutěživý typ, hru můžete stáhnout na Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] liga v Pokémon Go je v plném proudu. Nyní jsme se dočkali i online žebříčků, jejichž spuštění doprovodil […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X