Domů » Články » Pokémon GO brzy nabídne lepší zážitek z domácího hraní

Pokémon GO brzy nabídne lepší zážitek z domácího hraní

Niantic oznámil hned několik novinek, které budou mít značný vliv na hraní Pokémon GO. Zanedlouho nebudeme muset přerušovat naši trasu kvůli novému raidu, dárky pro přátele nám pomůže obstarat náš buddy a mnoho dalšího.

Kromě nadcházejících komunitních dnů připravili Niantic řadu změn, které redefinují dosavadní zážitek z Pokémon GO. První novinkou budou Remote Raid Pass, které umožní přesně to, co napovídá jejich název. A sice zúčastnit se jakéhokoliv raidu v dohledu na herní mapě, bez nutnosti být v jeho blízkosti. Velké podpory se dostane také giftům, kdy náš Poké Buddy bude v případě nedostatku dárečků ochoten oběhnout okolní Pokéstopy a gifty nám přinést rovnou do inventáře. Boostovaní pokémonů už nebude šílená klikačka po třech candy, ale požadované zvýšení CP si budeme moct libovolně nastavit (stardust a počet candy na požadované CP bude stále vyžadován). Itemy jako Lucky Egg nebo Star Piece můžeme nyní použít znovu k právě používanému předmětu a prodloužit tak účinek jeho trvání. A v neposlední řadě se dočká redesignu i battle-screen a příjemným bonusem je i Field Research každý den, bez nutnosti protočit Pokéstop. Pokémon GO čeká na všechny nové trenéry na Google Play nebo App Store

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] GO vyšlo vstříc domácímu hraní během karantény, nedávno nabídlo sérii nostalgických Throwback eventů, věnovaným […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X