Pokémon Go chystá halloweenský update – candies budete dostávat ve větším množství

Dokáže Niantic svým Halloweenským eventem obnovit alespoň část původní hráčské základny?

I přesto, že se mobilní hříčka Pokémon Go dočkala masivního odlivu hráčů v řádech milionů, vývojáři se nevzdávají a dále se snaží přilákat nové i dříve hrající hráče přidáváním nových prvků. Halloweenský event by tomu mohl také pomoci. 

Halloweenský event byl spuštěn již včera a bude trvat až do 1. listopadu. Během této události lze očekávat zvýšený výskyt pokémonů, kteří mají spojitost s duchy a svátkem mrtvých jako takovým. Konkrétně by se měli častěji objevovat Drowzee, Hypno, Gastly, Haunter, Gengar, Golbat, Zubat, Cubone, Marowak a Meowth.

Daleko zajímavější změnou je ale celkový nárůst sladkostí, které sbíráte pro vývin a posílení našich příšerek. Zatímco doposud jste za chycení pokémona obdrželi tři sladkosti, nyní dostanete dvakrát tolik. Změna se netýká pouze chytání či transferu k profesorovi, ale navíc i vašeho společníka při venčení, který je nyní dostává 4x rychleji než obvykle.

Halloweenská aktualizace by tak mohla do poměrně stagnující hry opět přivést bývalé hráče nebo naprostým nováčkům pomoci s rychlým startem. Uvidíme, vyzkoušíme.

Čtěte také: Norskou premiérku nachytali při hraní Pokémon GO

Zdroj:

VG247

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.