Domů » Články » Pokémon GO zavádí úterní spotlight hours

Pokémon GO zavádí úterní spotlight hours

Nová série úterních eventů bude patřit vždy vybranému pokémonovi a k němu vázaným speciálním bonusům. Navíc právě probíhá týdenní event věnovaný pokémonům z regionu Kantó.

Stejně jako jsou na dny v týdnu nastavené nové epizody seriálů, nově bude úterý dnem jednoho z pokémonů. Konkrétně se můžeme těšit na Spotlight Hour každé úterý v šest hodin odpoledne (místního času). Co týden nás bude čekat nový pokémon a nový bonus. Nadcházející úterý, tedy 5. května, pak premiéra v hlavní roli se Shellderem. V květnu se dále můžeme těšit na Sunkerna, Poochyenu a Bronzora. Kromě toho právě probíhá event Throwback Challange: Kanto. Až do příštího pátku budeme v “divočině” častěji potkávat pokémony z první série. V rámci eventu je spuštěn také speciální research, který přináší odměny v rámci devíti úrovní a na samotném konci nám umožní chytit legendárního Mewtwo. Pokud hru nenacházíte na screenu svého smartphonu, naleznete ji na Google Play a také App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] GO patřil minulý týden pokémonům z regionu Kanto a v sérii Throwback eventů jsou nyní na řadě Pokémoni z následující generace. Event […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X