Domů » Články » Herní novinky » Pokémon: Let’s Go, Pikachu! a Pokémon: Let’s Go, Eevee! šíří roztomilost a nostalgii v novém traileru!

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! a Pokémon: Let’s Go, Eevee! šíří roztomilost a nostalgii v novém traileru!

Na Nintendo Switch se kvapem blíží kousek, který tuhle konzoli nejspíš posune na první místo dopisu Ježíškovi všech fanoušků Pokémonů…

Pokud je vám víc než 20, určitě jste jako malí chtěli být jako Ash Ketchum a chytit je všechny. Nebo alespoň jednoho, abyste ho mohli mít doma v kleci či akvárku jako domácího mazlíčka. Jenže maminka vám vydat se do světa s batohem na zádech nedovolila, a tak jste začali alespoň sbírat samolepky, plyšáky či kartičky. Ty šťastnější z vás pak měli vlastní Gameboy a v něm zastrčenou cartridge s modrou, červenou nebo žlutou barvou!

Jsou to právě Pokémoni z kapesních konzolí společnosti Nintendo, kteří jsou ethanolem značky už pro několikátou generaci hráčů. Za jejich hranice se tyhle kapesní příšerky poprvé skutečně ve velkém dostaly až před dvěma lety díky mobilní hře Pokémon GO a je to právě ona, na kterou chce Pokémon Company s Nintendem chystanými hrami Pokémon: Let’s Go, Pikachu! a Pokémon: Let’s Go, Eevee! navázat. Ty vyjdou 16. listopadu, ale nikoliv pro zařízení z rodiny kapesních konzolí Nintendo 3DS, nýbrž exkluzivně pro Nintendo Switch. Jako vůbec první tituly z hlavní větve Pokémon her se tak podívají na velkou konzoli a podle nového traileru to vypadá, že se můžeme krom parádní grafiky těšit také na notnou dávku roztomilosti a nostalgie!

Spojit by totiž tahle dvojice měla nejen to nejlepší z klasických Pokémonů a Pokémon GO, mělo by totiž jít především o návrat do regionu Kanto, kde to všechno začalo! Chybět tak nebudou známé postavy ze seriálu, gym leadeři a samozřejmě dojde i na Rakeťáky! Hru bude navíc možné ovládat speciálním ovladačem ve tvaru Poké ballu, což by vás mělo ještě více vtáhnout do hry. Jen dávávejte pozor, abyste ho náhodou nehodili po sourozenci v domnění, že jde o nějaký vzácný druh Pokémona. Jen jedno varování. Než si nový trailer pustíte, schovejte někam svou kreditku, nostalgie z něj totiž táhne a sto honů!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=irYFp43-WmY” /]

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X