Domů » Články » Herní novinky » Hry na mobilní telefony » Pokémon Rumble Rush: Nová hra s Pocket Monstrama vyjde na Android a iOS

Pokémon Rumble Rush: Nová hra s Pocket Monstrama vyjde na Android a iOS

Říká vám něco PokéLand? Před dvěma lety tuto novou akční mobilní hru oznámila Pokémon Company. Od té doby jsme o ní ale bohužel neslyšeli a dost fanoušků smutně šoupalo nohama. Pokémon Rumble Rush, nebo pokud jste z Japonska – Pokémon Scramble SP, se pokusí zazáplatovat tuto díru ve vašem srdíčku.

V nové Pokémon hře byste měli zažít gameplay s rychlým tempem, kde budete bojovat s nepřáteli a objevovat nové lokace. Kdykoliv dokončíte jeden stage, dostanete rudu, kterou budete moci zpracovat do “power gear” a tím levelovat svého kamaráda. Cílem každého ostrova je zvítězit nad bossem lokace. Abyste to zvládli, budete muset posbírat co nejvíce různých Pokémonů z moří a ostrovů, kteří vám v boji pomohou. To vše v kůži vašeho oblíbeného Pokémona. Ostrovy s Pocket Monstrama a bossama se budou každé dva týdny měnit, abyste měli možnost vidět a chytit nové Pokémony.
Datum vydání zatím nevíme. Jelikož je ale hra již dostupná v Austrálii, tak bychom mohli očekávat mezinárodní vydání v příštích měsících.

X