Pokračování hry Planetside potvrzeno(1 minuta čtení)

Na oficiálních stránkách se objevil blogspot vedoucího producenta Planetside, který nastínil současné dění okolo série a navíc odkryl první stopy vedoucí k plnohodnotnému třetímu pokračování. 

Pokud vás oznámení o posunutí Planetside směrem k žánru battle royale skrze nový titul Arena zvedla ze židle, nové dění vás vystřelí na měsíc. Daybreak totiž potvrdili vydání Planetside 3, které má být ještě masivnější, a to nejen počtem hráčů ale i dostupné výzbroje a rozměrem map, než předchozí díly. Planetside Arena má být předvojem pro tento kolosální počin. Andy Sites, výkonný producent franšízy Planetside, na oficiálních stránkách hry zveřejnil zprávu, kde připomíná blížící se sedmnácté narozeniny série a zmiňuje zejména dlouhodobý vývoj, kdy Planetside 2 i Planetside Arena mají pomáhat k lepšímu uchopení herních konceptů do budoucna. Sites také sděluje ambiciózní vize, když mluví o celo-galaktické válce, zahrnující objevování a dobývání vnějších teritorií. 

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na