Dark Souls 3

PC PS4 Xbox One
Sledovat
9

Nářez

Poslední DLC pro Dark Souls 3 vyjde v březnu. Podívejte se na trailer(2 minuty čtení)

Na konec světa a ještě dál!

Dark Souls 3 je skvělým zakončením dnes již kultovní série, což dokazuje i vysoké hodnocení v naší recenzi. Vývojáři se ale s vydáním posledního dílu úplně nerozloučili, naplánovali ještě vydání dvou hutných DLC. Ashes of Ariandel jsme dostali na konci října, na finální přídavek si počkáme jen pár týdnů.

The Ringed City nás zavede do stejnojmenného města, které podle legend stojí na samotném konci světa. Stále si pamatujeme hrozné pády z Blighttownu, takže nás představa pádu přes okraj světa moc netěší. Zato se těšíme na zbytek nabídky finálního DLC, které uzavře jednu z nejzajímavějších herních ság vůbec – vrací se totiž na samotný začátek i konec všeho.

Společně s novou lokací nás čeká plejáda nových charakterů, kteří ve správném duchu Dark Souls stojí na pokraji šílenství. Nově představený drak sice nevypadá moc přátelsky, vše ale vyrovnává obří žena s rozpadající se koulí. Že by pravá Gwynevere? Nebo matka záhadné malířky z Ashes of Ariandel? A co The Ringed City, jde opravdu o polámaný Londor? V traileru se objevily budovy z celé série na jedné hromadě, což je slušná indicie…

Jestli jste čekali, že bude podání příběhu konečně jednodušší, musíme vás zklamat. Stále se drží nastavené „darksoulovské“ šablony, kde si jednotlivé linky událostí musíte poskládat sami, a ani po zhlédnutí nejnovějšího videa od experta na sérii Dark Souls nejsme o nic moudřejší. Můžete se ale těšit na tunu referencí k předchozím hrám, některé možná odpoví na otázky, které hráčskou komunitu trápí už od prvního dílu.

Balíček také obsahuje kopec zbrusu nového brnění, zbraní, kouzel a originálních bossů. The Ringed City bude v prodeji za €14,99 již 28. března na PC, PS4 a Xbox One. Majitelé Season Passu jej dostanou samozřejmě automaticky zdarma.

Trailer pro finální DLC také odhalil, že GOTY edice Dark Souls 3 se dočkáme již 21. dubna. Bude obsahovat základní hru s oběma přídavky, cena zatím oznámena nebyla. Nejspíše se ale bude jednat o klasických €59,99.

Čtěte také: V DLC Ashes of Ariandel pro Dark Souls 3 naznačuje přítomnost starých známých

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.