Domů » Nezařazené » Vánoční event pomalu končí. Novoroční zvyšuje výskyt Charmanderů a dalších startérů

Vánoční event pomalu končí. Novoroční zvyšuje výskyt Charmanderů a dalších startérů

Chytejte, dokud můžete!

Zbývají poslední tři dny do konce vánočního eventu v Pokémon Go. Během necelých 72 hodin můžete stále získat řadu limitovaných věciček, které už 4. ledna nebudou k dispozici, jako elektrický hlodavec se santovskou čepičkou či zvýšený hatch rate baby pokémonů. Do 8. ledna si můžete užít i zvýšený výskyt startérů z první generace pokémonů.

Od 25. prosince do 3. ledna probíhá vůbec první vánoční event pro Pokémon Go. Mobilní hra prostřednictvím tematické události láká hráče řadou limitovaných benefitů, které doposud nenabízela a pravděpodobně do dalších svátků ani nebude. Nejzřejmější kuriozitou je Pikachu se santovskou čepičkou, kterého můžete potkat téměř na každém rohu. Když nasbíráte dostatek candies a necháte vánočního Pikachua vyvinout, tak ani jako Raichu o vánoční pokrývku hlavy nepřijde.

Jedním z nejužitečnějších bonusů je určitě i denní bonus u pokéstopů. Každý nový den při otočení prvního pokéstopu dostanete navíc i inkubátor pro vejce na jedno použití. Inkubátory raději použijte ještě během eventu. Během něj je totiž zvýšená šance na vylíhnutí baby pokémonů z druhé generace, tedy alespoň těch, kteří byli dosud zveřejněni.

Dobrou zprávou je, že event se dělí na dvě části. Druhá část trvá až do 8. ledna, dokdy je zvýšen počet startovních pokémonů (Charmander, Squirtle, Bulbasaur a všechny jejich vývoje) a prodloužen čas lure modulů z 30 minut na 60 minut. V obchodě jsou k mání i speciální baličky – Bronze Box, Silver Box a Gold Box. Ty si můžete pořídit za pár stovek coinů a jsou k dispozici taktéž až do 3. ledna 8. ledna (díky za upozornění lidem ze skupiny Pokémon CZ/SK).

Podle některých spekulací se během oslav nového lunárního roku, které letos spadají na závěr ledna, dočkáme dalšího speciálního eventu v Pokémon Go (čemuž bychom se nedivili, vzhledem k popularitě hry v asijských zemích). Bližší informace vypustí Niantic zřejmě až během nadcházejícího měsíce.

Čtěte také: Na Východě vytvořili Pokémon Go pro lenochy – Catchmon!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X